Veselības ministre apmeklē Ģimenes zobārstniecību Cēsīs

Veselības ministre Anda Čakša reģionālās vizītes ietvaros Cēsīs apmeklēja SIA “Ģimenes zobārstniecību”, lai klātienē iepazītos ar zobārstniecības darbības modeli un veselības aprūpes darbu reģionā.

Veselības ministre atzinīgi novērtēja “Ģimenes zobārstniecības” līdzšinējo darbu un ieguldījumu zobārstniecības attīstībā un pieejamībā reģionā un mutes veselības profilakses pasākumu veicināšanai Vidzemes reģionā.

„Ģimenes zobārstniecība” ir zobārstniecība ar visplašāko filiāļu pārstāvniecību Vidzemes reģionā, kas sniedz profesionālus zobārsta, zobu higiēnista pakalpojumus visai ģimenei lielākajās Vidzemes pilsētās - Cēsīs, Valmierā, Siguldā un citās Vidzemes pilsētās, kā arī Rīgā un mobilajā autobusā, apkalpojot pacientus visā Vidzemes reģionā.

Pēdējo gadu laikā „Ģimenes zobārstniecība” ir ievērojami ieguldījusi attīstībā un kļuvusi par vienu no pieejamākajiem zobārstniecības pakalpojumu sniedzējiem Vidzemē, kas nodrošina zobārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionā.

Ģimenes zobārstniecība” pacientiem nodrošina profesionālu un individuālu pieeju ārstēšanās plāna sagatavošanā un izpildē. Gada laikā zobārstniecības pakalpojumus uzņēmumā saņem ap 70 000 pacientu. Pērn apkalpoti arī gandrīz 25 000 bērni, kam sniegti valsts apmaksāti zobārstniecības pakalpojumi. Turklāt pacientu vidū ir ne tikai reģiona iedzīvotāji, bet pacienti brauc arī no citām pilsētām un pat ārzemēm.

Lai nodrošinātu lapas darbību, mēs izmantojas sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.